O firmě

Společnost SEVN 7 GROUP byla založena v květnu roku 2010 s vizí vybudovat ve svém oboru společnost, která bude v našem regionu symbolizovat kvalitu, spolehlivost a partnerství pro své klienty. Naším primárním cílem jest uspokojení potřeb jiných, čili jedním slovem – business.

Na základě toho, že jsme byli zrozeni z posedlosti vedoucí ku Vašemu uspokojení, jsme sestavili desatero, podle kterého se řídíme a které je naším mottem při realizaci každého projektu:
  1. Zaujetí / vášeň -  vášnivý přístup k práci a budování profitabilní spolupráce.
  2. Vize / představa – schopnost rozpoznávat a vidět nové, odlišné a hlavně hmatatelné vztahy a vazby mezi objekty,  procesy, materiály, technologiemi a lidmi.
  3. Efektivita – schopnost využívat svou vlastní kapacitu a dovednosti v optimální míře za účelem dosažení úspěchů u zadaných úkolů.
  4. Intuice – podvědomé rozpoznávání ideálních možností a postupů, jenž se postupně transformují v ideje.
  5. Drive – úsilí uvést nápady do reality, propojení ambicí, cílů, energie a vytrvalosti.
  6. Závazek – každý závazek nás vede k novým prostředkům a společným cílům.
  7. Kreativita – slovo kreativita je odvozeno z latinského creare znamenající "tvořit" a řeckého kreinein znamenající "naplňovat". Kreativita nám umožňuje tvorbu něčeho nového dosud nevídaného a využíváme ji k tvorbě nových horizontů možností v našem podnikání a hlavně spolupráci.
  8. Inovace – schopnost aplikovat kreativní řešení problémů a příležitostí s cílem obohatit strategie, struktury, výkony a především výsledky.
  9. Vytrvalost – při dosahování cílů a zvládání překážek tvořena především vírou v převedení idei v realitu.
  10. Úspěch – Ztvořený z ideální kombinace a správného načasování výše uvedených faktorů.

Čím se zabýváme:

Společnost se zabývá Stavební činnosti od A do Z, Renovacemi a rekonstrukcemi kancelářských prostor, Výstavba a rekonstrukce zubních (lékařských) ordinací, realitní činnosti, správou majetku – facility a property management, bezpečnostní služby, údržba venkovních prostor, úklidové služby, dále se společnost věnuje obchodu všeho druhu a ekonomickému poradenství v investiční výstavbě.

Klíčové výrazy:

Facility management, stavební práce, rekonstrukce, renovace, zubní ordinace, investiční činnost

Kontaktujte nás:

Chcete vědět více? Chcete znát kalkulaci? Nebo Potřebujete poradit? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme