Služby

Facility and Property Management (údržba a správa nemovitosti)

Facility management: je multioborová disciplína, která se zabývá řízením podpůrných činností firmy. Podpůrnými činnostmi rozumíme ty procesy, které nesouvisí s hlavním předmětem činností firmy. Podpůrnými procesy tak může být např. správa vozového parku, řízení energií, řízení externích vztahů, evidence majetku , řízení nájmů atd. facility management lze definovat jako „metodu, jak v organizaci sladit pracovní prostředí, pracovníky a pracovní činnosti. Cílem facility managementu je „posílit ty procesy v organizaci, pomocí nichž pracoviště a pracovníci podají nejlepší výkony a v konečném důsledku pozitivně přispějí k ekonomickému růstu a celkovému úspěchu organizace.

Property management: samotná správa nemovitostí je činnost, kontrola a dohled na obchodní, průmyslové nebo rezidenčních nemovitosti. Činnost samotná absorbuje potřebu zajistit plnou odpovědnost a sledování stavu nemovistostí a to hlavně po stránce jejich  technického stavu.
Správa nemovitostí zahrnuje procesy, systémy a pracovní sílu nutnou pro řízení životního cyklu movitého majetku ve smyslu výše uvedeného.

V rámci facility a property managementu poskytujeme tyto služby:
 1. bezpečnostní služby
  • technická ostraha objektů - realizace EZS, EPS a CCTV systémů na míru.
  • fyzická ostraha objektů - poskytování fyzické ostrahy objektů dle požadavků klienta.
 2. údržba venkovních prostor
  • úklid sněhu, zimní údržba,
  • údržba a rekultivace zeleně - pravidelné sečení, odstraňovaní padlých dřevin, atd.
 3. uklidové služby - nabízíme jak pravidelné poskytování úklidových služeb, tak samozřejmě i jednorázové úklidy prostor níže uvedených včetně dolňkových služeb (vysávání, mytí oken, …).
  • kancelářské prostory,
  • průmyslové prostory (sklady, výrobní objekty, atd)
 4. pohotovostní havarijní a poruchová služba 24/7 (voda, plyn, trafostanice, atd.)
 5. Revize a PO, BOZP
 6. Technická údržba a preventivní činnost - údržba a servis technologických zařízení